Еве неколку провокативни фотографии кои ќе ве потсетат на топлата сезона што полека но сигурно ни се приближува.

Ева Лонгорија (42)

На фотографиите ќе ги видите познатите дами кои се во петтата или шестата деценија од животот, а изгледаат совршено во бикини. Фотографиите се поредени од најмладата, кон најстарата, а кога ќе дојдеме до крајот, ќе сфатите дека за овие жени годините се периферна работа.

Какви костими за капење ќе бидат во мода ова лето >>

Па, еве за кои дами мислевме:

Наоми Кемпбел (46)

Памела Андерсон (49)

Селма Хаек (49)

Елизабет Харли (51)

Ел Мекфирсон (53)

Премини на следната страна и види ги и нашите девојки од оваа листа >>

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?