ban2

Погледнете го ова неверојатно секси издание на струмичанката која е мајка на две прекрасни девојчиња.

Љупка Митрова е една од најпознатите струмичанки на социјалните мрежи. Таа само на нејзиниот профил на Инстаграм има скоро 80 илјади следбеници кои постојано пријатно ги изненадува со своите прекрасни фотографии. Овој пат таа ја запали оваа популарна социјална мрежа со неколку провокативни фотографии на кои позира во секси црвени бикини и бели патики, а на некои од нив друштво и прават нејзините две прекрасни ќеркички.

Па, големо БРАВО за оваа мама!

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?