ban2

Маја Волк ги шокираше нејзините пријатели и следбеници на социјалните мрежи со една од нејзините последни фотографии.

Имено, Маја објави фотографија на која е како од мајка родена.

Таа позира потполно гола додека свири и ја држи харфата меѓу нозете. Не знаеме дали Маја навистина по дома практикува да свири гола, но не можевме, а да не забележиме колку се изненадија нејзините следбеници на Инстаграм

„Девојка со харфа“, напиша Маја под фотографијата и доби бројни позитивни коментари бидјќи знае како да го живее животот со полни гради.

Што мислите вие?

 

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?