Атрактивната русокоса Линдзи Пелас се појави на плажата во Беверли Хилс во костим за капење и го привлече вниманието на сите.

Костимот за капење што манекенката го носеше на плажата е подигнат и со помалку материјал од обичните модели, а ваквиот тренд веќе го најави магазинот Спортс Илустрејтед, но и познатите ИТ девојки како Кортни Кардашијан и Џиџи Хадид.

Какви костими за капење ќе бидат во мода ова лето >>

Таа костимот за капење го носеше за потребите за снимањето на една кампања, а во еден момент како да имаше проблем со минијатурниот горен дел па мораше да се покрие со рацете додека да ја заземе вистинската поза.

Костими за капење во оваа боја се вистински тренд >>

Костимите за капење на половина гради можат да станат и попровокативни од топлесот, а причината е во тоа што девојки со разголени гради веќе долго време ги гледаме на плажите, а овој тренд е нешто ново и интересно (особено за сите оние девојки кои не се чувствуваат пријатно кога се сончаат топлес!), и изгледа мошне секси.

Овие костими за капење повторно се во мода - но за жал не може да ги носи секоја од нас >>

Што мислите вие?

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?