Нашиот топ модел со светска кариера, Катарина Ивановска дефинитивно влегува во  категоријата фит трудници.

katerinaivanovska
Дека е згодна и фит знаевме, ама ако ознаката на новата фотографија на истаграм значи дека е деветти месец и ако во деветтиот месец од бременоста изгледа вака – секоја чест!

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?