Познатата старлета Сораја Вучелиќ ги шокираше сите со нејзиниот изглед на концертот на фолк ѕвездата Аца Лукас.

Но, провокативната комбинација како да не и беше доволно па реши дополнително да ги шокира своите обожаватели на социјалните мрежи со видео на кое се гледа жешка лезбо акција со нејзината другарка. Инаку, на видеото не може да се види за која другарка станува збор, бидејќи таа на концертот се појави со две, а една од нив деновиве се најде во центарот на вниманието откако изјави сека се мува со фолкерот Полумента, а има само 17 години!

 

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?