ban2

Викторија Лоба ужива во пролетното сонце

Пејачката Викторија Лоба објави видео на Инстаграм на кое се гледа дека е во совршена форма. Таа преку викенд беше на одмор во Грција, а на видеото можеме да видиме дека има нов костим за капење во црна боја кој и стои одлично

Shake shake 💦

A post shared by L О B А ♥️ (@victorialoba) on

Што мислите вие?

 

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?