Оваа девојка не може да ве остави рамнодушни

Фани Негуша која се забавуваше со Марио Балотели и во чие друштво не ретко можеме да го видиме Дрејк е мошне популарна и на социјалните мрежи. Но таа на фотографиите на Инстаграм наместо со убави мажи, најчесто позира во друштво на прескапи спортски автомобили.

Атрактивната Фани ги обожава брзите автомобили но и музиката. Таа неодамна откри и дека работи на нејзиниот прв албум, па откако ја стекна славата со бурниот живот и убавиот изглед, големи се шансите да се пробие и како пејачка.

Но само ако пее добро како и што изгледа.

Иако, што се однесува до нејзиниот стил и комбинациите што ги носи, Фани и не е баш девојка која може да се пофали со добар моден вкус.

Што мислите вие?

 

 

 

 

 

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?