Шарлот Мекини е модел познат по нејзините бујни облини

Оваа девојка поради своите облини некогаш изгледа совршено во облеката што ја носи, но знае и да погреши. Најголем проблем и е кога носи костими за капење, а така беше и овој пат кога носеше костим за капење кој едноставно е премал за нејзините гради.

Еве од каде да го порачате најпопуларниот костим за капење на Инстаграм >>

Претставничките на понежниот пол кои имаат атрубути слични на оваа девојка едноставно треба да избегнуваат вакви модели на костими за капење.

Еве пример каков костим за капење би требало да изберат девојките кои сакаат да ги истакнат своите облини во преден план.

Овој едноделен модел со длабоко деколте е многу подобро решение за атрактивната русокоса, а воедно е и модел на костим за капење кој ќе биде еден од водечките трендови оваа летна сезона (повеќе за ова прочитај тука).

Овие костими за капење повторно се во мода - но за жал не може да ги носи секоја од нас >>

 

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?