Велат дека црвената боја им стои на сите и со неа не можете да погрешите

Но не сме баш сигурни дека тоа важи и за овој фустан!

На сите ни е јасно дека овој фустан можеби и не е баш совршен пример за добар изглед, но факт е дека дама која знае како да се прошета во него ќе биде во центарот на вниманието каде и да се појави. Особено ако го носи девојка која изгледа како оваа манекенка која нема проблем со длабокиот израз со кој јасно ни покажа дека не носи долна облека.

Nikki gown in red 🌹

A post shared by Moda Glam Boutique (@modaglamboutique) on

Или пак можеби носи некои посебни „невидливи“ гаќички ...

Прочитајте зошто оваа боја им стои подеднакво добро на сите >>

Што мислите вие?

 

 

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?