Тој и беше поранешен сопруг на Рис Витерспун.

Познатиот холивудски актер Рајан Филип изгледа секси и во петтата деценија од животот. Миленикот на женските срце би можел со својот изглед да засрами и некои од помладите колеги, а неодамна со разголени фотографии се пофали на социјални мрежи. Имено, 42 годишниот актер се соблече поради деловни обврски, но ние воопшто НЕ жалиме заради тоа.

Само да потсетиме, русокосиот актер со Рис Витерспун беше во брак од 1999 до 2008 година. Тие имаат две деца од овој брак, а тој и 4 годишна ќерка со актерката Алексис Кнап со која се забавуваше кратко време.

По ова тој во 2015 се сврши со 17 години помладата манекенка и студентка на право Полина Слегтер, но и нивната љубов кратко траеше.

Многумина сигурно се израдуваа поради тоа, бидејќи мораме да признаеме дека на вакво тело и ние не би можеле да му одолееме.

Што мислите вие?

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?