Тоа дека едноделните костими за капење се популарни го знаат веќе и врапчињата на гранките, но дали сте знаеле дека тие можат да бидат и посекси од жешките бикини особено ако го изберете висинскиот модел?

Манекенката Селена Вебер тоа многу добро го знае.

Атрактивната манекенка неодамна се појави на плажата во Мајами во едноделен модел кој на прв поглед изгледа сосема едноставно...

Еве од каде да го порачате најпопуларниот костим за капење на Инстаграм >>

Но тоа траеше многу кратко, односно се додека не се сврте со грбот кога ги покажа сите предности на овој костим за капење. Моделот што го носи го открива грбот, но и ги истакнува нејзините облини на најдобар можен начин.

Костимот за капење што го носеше Памела Андерсон повторно е во мода - но за жал не може да ги носи секоја од нас!

Што мислите вие?

Инаку, повеќе за овие костими за капење кои ќе бидат еден од водечките трендови за ова лето можете да прочитате тука или тука.

Нов тренд во светот на костимите за капење за ова лето >>

 

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?