Познатата актерка Кејт Бекинсејл и нејзината ќерка Лили објавија фотографија со која направија вистински хаос на социјалните мрежи.

Имено, тие на фотографиите носат минијатурни бикини и изгледаат како сестри, иако разликата меѓу нив е 25 години. Кејт ги воодушеви своите фанови со својот младешки изглед и феноменално тело, а некои дури ја наградија и со титулата најжешката мама на Инстаграм.

Нејзината ќерка Лили има 18 години, но очигледно е дека нејзината мајка е најголемиот „виновник“ за совршената генетика.

Па, што мислите, која е мајката, а која ќерката на овие фотографии?

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?