Нема да ви се верува како оваа дама го шета кученцето.

Контроверзната актерка и риалити ѕвезда Фиби Прајс се прошета со нејзиното кученце низ Беверли Хилс во комбинација со која ги шокираше сите. Црни проѕирни панталони од тантела, градник зачинет со чокер, розова леопард наметка и зајачки уши од тантела (?) кои најверојатни би требало да се со склад со нејзиното милениче.

Па на оваа девојка и Ким Кардашијан може вода да и носи   >>

Како и да е, ова е нешто што не би требало да го носите ни на струмичкиот карневал, а не па за прошетка низ центарот на градот.

Но тоа не е се! Главниот шок следуваше откако им го заврте грбот на папараците! Таа носеше црни танги кои беа речиси невидливи, а во прден план беше нејзиниот гол задник.

Па ова им е одвратно и на скопските шмизли - погледнете како се фураат некои девојки во Холивуд >>

Што мислите за стајлингот на оваа дама? 

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?