ban2

Мараја Кери обожава да носи тесни фустани

Но овој пат токму поради нив ни покажа дека се бори со целулитот, но и со нејзиното раскошно деколте.

Таа се појави во друштво на своето момче танчерот Брајан Танаке кој е 13 години помлад од неа, а Мараја совршено го следи со својот младешки стајлинг. Краткиот проѕирен фустан го носеше со стејтмент сандали, кожена чанта и впечатлива огрлица со која дополнително го привлече вниманието на нејзиното проѕирно деколте.

По овие одвратни фотографии ќе ви се згади од омилените чизми на сестрите Кардашијан >>

Па, што велите за ова издание на Мараја?

Градниците дефинитивно се аут оваа сезона >>

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?