Таа е една од најпознатите плус-сајз манекенки

Ешли Грејем ги руши стандардите за убавина позирајќи во секси костими за капење на Флорида. Таа заблеска во бел секси костим за капење кој дополнително го истакна нејзините раскошни облини, а во преден план беше нејзиниот голем задник.

Без шминка, фотошоп, филтри и разноразни додатоци, Ешли врескаше од самодоверба и природна убавина.

Па, дали ви се допаѓа оваа девојка?

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?