Емили Ратајковски во новата кампања на познатиот бренд

Емили позира во долна облека за пролетната колекција на DKNY. Секако дека таа одлично се снајде пред објективот на Себастијан Феанеа, додека стајлинзите се со потписот на Клара Ричардсон. „Никогаш не сум била една од оние срамежливи девојки. DKNY секогаш ги поддржуваше силните и самоуверени жени, а тоа е пораката која за мене е многу важна“ изјави убавата манекенка во врска со оваа кампања.

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?