ban2

Атрактивната Тамара Џуриќ на својот Инстаграм профил објави фотографија на која позира пред манастирот Острог во Црна гора.

Познатата старлета Тамара Џуриќ позираше пред манастирот Острог и фотографијата ја објави на својот профил на социјалните мрежи.

Претходниот пат кога беше на ова место фановите жестоко ја критикуваа поради облеката којашто ја имаше на себе. Токму затоа Тамара овој пат беше облечена нормално, а нејзините фанови и порачаа „Закопчана од глава до пети, ете конечно и тоа да го видиме“.

 

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?