Познатата млада актерка Бела Трон деновиве повторно објави бикини фотографии на нејзиниот профил на социјалните мрежи.

Таа на фотографијата седи на плажа во секси костим за капење во сина боја, а под фотографијата напиша „Плажата е мојот дом“.

Инаку, актерката која вообичаено е со црвена коса, овој пат е со сини прамени кои одлично и стојат со овој костим за капење.

19 годишната актерка и поранешна ѕвезда на Дизни во моментот е на патување низ Карибите. Таа патува во пентхаус апартмен на луксузен брод кој има мермерни подови, дневна соба и личен батлер кој е задолжен да ги отпакува и спакува сите овие бикини.

Овие бикини се хит на Инстаграм – дали би ги носеле и вие >>

Блазе си и ...

Нема да ви се верува, но ние пронајдовме од каде да порачаме бикини за само 15 долари >>

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?