Хантер Мекгрејди во неодоливо издание.

Познатиот плус сајз модел Хантер Мекгрејди го покажа вишокот килограми во едиторијалот за еден познат магазин. За неа магазинот „Пипл“ неодамна изјави дека ги има најубавите облини од сите дами кои се фотографирале за нив, а таа изјави дека го прави тоа само заради жените ширум светот. „Сите вие кои се чувствувате лошо поради салцето, стриите, целулитот, акните – ова е за вас! Убави сте и силни“, порача тогаш Хантер.

Коментарите и овој пат се позитивни, а дамите ширум светот и се заблагодаруваат на храброста што го направи она што другите само го замислуваат. На фотографиите таа носи рачно изработен костим за капење кој е направен специјално за неа.

Па, оваа дама навистина заслужува „лајк“, нели?

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?