Емина Јаховиќ во крајно провокативно издание

Емина на еден нејзин настап во Белград се појави во „гол“ комбинезон под кој изгледаше како да не носи долна облека, се додека на не увери во спротивното. Таа и покрај тоа што во последно време на социјалните мрежи постојано добива критики од нејзините обожаватели дека изгледа преслабо, во овој комбинезон според многумина изгледа фантастично, а некои дури и забележаа дека носи гаќички од тантела во беж боја.

Па, дали ви се допаѓа Емина во ова издание?

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?