ban2

Познатата актерка Елизабет Харли често објавува провокативни фотографии на социјалните мрежи и се фали со своето убаво тело.

Таа неодамна објави фотографија на која носи костим за капење во сина боја и на која изгледа како тинејџерка, а по се изгледа има и таков став. „Животот е краток, па купете си бикини“, напиша таа во описот на нејзината фотографија и собра илјадници лајкови и позитивни коментари.

Овие бикини се хит на Инстаграм – дали би ги носеле и вие? 

„Ти со совршена жена со прекрасно тело“, напиша еден од нејзините фанови, а многумина коментираа дека за неа времето стои. Инаку, младоликата актерка има син Демијан кој има 14 години, а неодамна откри дека нејзината линија ја одржува со шетање, јога и редовно вежбање пилатес. Од исхраната не јаде тестенини, сирење и грисини.

Нема да ви се верува, но ние пронајдовме од каде да порачаме бикини за само 15 долари >>

 

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?