Голите деколтеа не се во мода, но тоа не важи и за Сузан Сарандон

Познатата актерка неодамна на црвениот килим се појави во смела модна комбинација која се состои од панталони и тесна блуза со тенки бели линии кои потсетуваат на машки костум. Сепак мораме да признаеме дека Сузан во овие парчиња изгледа интересно и пред се сексапилно и покрај тоа што нејзиното деколте е предлабоко и можеби малку претерано во оваа комбинација. Но ако земеме во предвид дека актерката неодамна наполни 70 години мораме да и одадеме признание кои и го одадоа и бројни светски медиуми, а тоа е дека изгледа фантастично, а нејзиното деколте и кожа се потполно беспрекорни.

Браво!

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?