FaceBook  Twitter  

Познатиот пар Елизабет Грегорачи (36) и нејзиниот 30 години постар сопруг Флавио Бријаторе Нова година ја поминаа во Дубаи.

Познатиот италијански милијардер на одморот му се посвети на тенисот, додека неговата згодна сопруга ги пленеше погледите во минијатурен костим за капење. Поранешната манекенка со која Флавио има син покажа дека и денес како мајка има совршено тело.

Инаку, милијардерот кој е во брак со атрактивната бринета од 2008 година многу често зборува за неговиот наследник, малиот Нејтан, но не и за неговата ќерка Лена (12) која ја доби од врската со Хајди Клум. Кога неодамна се осуди на таков редок чекор тој изјави дека не може да има никакви татковски чувства кон дете со кое не поминал воопшто време.

Поранешниот сопруг на Хајди Клум, пејачот Сил, ја призна Лени како своја ќерка.

 

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Барем за еден миг ќе можете да се вратите во нашето Македонско минато ...
Хотелот со својата супериорна афтентичност се вклопува во срцето на Скопје. ...
ТЦЦ ГРАНД ПЛАЗА се наога на само 3 км од центарот на Скопје е особено погоден за лица од сферата на бизнисот и спортот. ...
На влезот во Штип следете го знакот на ресторан "Мал Одмор",
Хотелот "ОАЗА" е лоциран во самото градско подрачје на градот Штип. ...