FaceBook  Twitter  

Кендал минатата година заработи 10 милиони долари!

Кендал Џенер (21) важи за една од најплатените модели на светот. Таа се најде и на насловната страна на магазинот V каде позираше во една од нејзините омилени пози, пред објективите на Марио Тестино. Кендал на фотографиите носи долна облека додека на лицето - преубава „смоки ајс“ шминка која според гуруата во светот на убавината се уште не е потрошена, особено во нејзината нова, нагласена варијанта, со сини или црни тонови.

Па, дали ви се допаѓа Кендал во ова секси издание?

 

 

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотел РУССИА е модерен, луксузен и комфорен хотел со четири ѕвезди. ...
Гостилница која со духот и мирисот на староградско-етно стилот ќе ве натера да се чуствувате како во раните 40 години. ...
Хотелот "Турист" е изграден и отворен во 1986г. како анекс на хотелот "Метропол". ...
Хотелот Сити Палас е сместен на самото шеталиште покрај Охридското езеро, на само 300 метри од Стариот град. ...
Хотел "Томче Софка" е лоциран непосредно до центарот на Скопје во Градскиот парк. ...