FaceBook  Twitter  

Најпознатиот плус-сајз модел се прослави токму поради нејзините облини, а дека воопшто не се срами од нив покажа неодамна и во шуто America's Next Top Model.

Имено, таа сред емисија се соблече пред кандидатките за да им покаже како правилно треба да се однесуваат на разголено фотографирање. Додека 13 кандидатки го набљудуваа секое нејзино движење, Ешли ја соблече наметката од себе, а потоа го побара тоа и од нив. „Гледате што направив. Јас имам облини, целулит, имам делови на телото кои не ми се допаѓаат и за кои и другите ми кажале дека не би требале да ми се допаѓаат. На сите на кои им е непријатно да се соблечат нека се сетат дека јас тукушто се соблеков, па имајте и вие самодоверба“ им кажа. Таа претходно за магазинот „Self“ отворено зборуваше дека се обидува да го смени начинот на кој жените се гледаат и доживуваат самите себе.

„Ни јас не добивав работа бидејќи бев преголема. Не добивав работа кога на некои им бев преслаба. Но на крајот на краиштата, јас не сакам да се прилагодувам на тоа што некој друг сака. Тоа е мое тело и јас сум среќна во него“, изјави Ешли.

Браво!

 

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Единствен клуб ресторан во Скопје.
Една од најдобрите меани во градот
Бистро барот Бела Куќа се наоѓа во строгиот центар на градот на 30 метри од широк сокак. ...
Матка е прекрасен локалитет, споменик на природата и културата. Се наоѓа недалекѕ од Скопје. ...
Поминете дел од Вашето време во прекрасниот амбиент на ресторанот Дион, сместенпокрај кејот на реката Вардар. ...