Познатата манекенка во бикини

Дауцен Крус деновиве си ги полни батериите на плажите во прекрасниот Мајами, каде ужива со сопругот и своите деца. Од фотографиите кои веднаш го заобиколија светот можеме да видиме дека моделот е во совршена форма, а како ангел на еден од најпознатите брендови на светот (Викторијас сикрет), дефинитивно има причина да изгледа така.

Ова е најубавиот костим за капење што сме го виделе во 2016 – браво Софија >>

Па, зарем не изгледа беспрекорно?

Топ комбинација на една од најзгодните македонски водителки >>

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?