FaceBook  Twitter  

Софија ги израдува своите обожаватели со ова елегантно и секси издание 

Познатата актерка Софија Вегара ги воодушеви сите со овој цветен костим за капење кој го носеше на една егзотична дестинација. Таа на оваа фотографија носи едноделен костим за капење со висок струк и карнери во горниот дел. 

Во прашање е костим за капење од модниот бренд „Agua Bendita“ кој фантастично и стои на Софија и го истакнува само најдоброто на нејзиното прекрасно тело.

Браво Софија!

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотел РУССИА е модерен, луксузен и комфорен хотел со четири ѕвезди. ...
Гостилница која со духот и мирисот на староградско-етно стилот ќе ве натера да се чуствувате како во раните 40 години. ...
Хотелот "Турист" е изграден и отворен во 1986г. како анекс на хотелот "Метропол". ...
Хотелот Сити Палас е сместен на самото шеталиште покрај Охридското езеро, на само 300 метри од Стариот град. ...
Хотел "Томче Софка" е лоциран непосредно до центарот на Скопје во Градскиот парк. ...