FaceBook  Twitter  

Таа има само 28 години и важи за една од најпознатите плус-сајз модели

Ешли Грејем е најпознатиот плус-сајз модел на светот, а 2016 дефинитивно беше една од најуспешните години во нејзиниот живот. Таа е и позната активистка која многу често истакнува дека најважно е да се сакате самите себеси и да го прифатите вашето тело онакво какво што. Таа самата е и најдобар пример за тоа затоа што како модел го одзема здивот на сите кога ќе се појави на модните писти и покрај тоа што има 89 килограми.

Најпознатата XXL манекенка го сруши Инстаграм >>

Ешли Грејем е и дизајнерка на сопствена линија на долна облека со која дополнително го привлече вниманието на себе.

Браво!

Невиден скандал објави Вог! Дизајнерите против најпознатиот плус-сајз модел >>

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотел "Томче Софка" е лоциран непосредно до центарот на Скопје во Градскиот парк. ...
Вкусете ги нашите специјалитети, напијте се чаша две и уживајте во ресторанот КАЈ ЕФТО. ...
Хотелот "ОАЗА" е лоциран во самото градско подрачје на градот Штип. ...
Барем за еден миг ќе можете да се вратите во нашето Македонско минато ...
"TЦЦ Плаза" е повеќенаменска зграда на четири ката, лоцирана во центарот на Скопје. ...