Таа важи за една од најзгодните девојки во Македонија, а кога ќе објави ваква фотографија на сите ни е јасно зошто е тоа така.

Една од најатрактивните жени во Македонија, Марјана Станојковска, закачи провокативна селфи на Инстаграм со која ги воодушеви своите фанови. Таа позира во секси бикини во тиркизна боја и закачи фотографија на која нејзините преубави гради се во преден план.

Good morning ❤ #dobroutro #towelseries #marjanastanojkovska

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA 💋 (@marjana_stan) on

Фотографијата ја објави со неколку хаштагови меѓу кои и #jewelry #goldbodychain кои најверојатно се однесуваат на накитот, но покрај нејзините гради, ретко кој може да го забележи истиот. Тоа може да се види и од коментарите каде никој од нејзините пријатели и обожаватели не ја пофали за накитот туку за нејзиното згодно тело.

 

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?