Познатиот британски модел знае како да биде во центарот на вниманието!

Деми Роуз (21) за која се шушкаше дека беше во врска со реперот Тајга додека тој не беше со Кајли Џенер, се појави во вторникот во Лондон во потполно проѕирен фустан со длабоко деколте и шлиц до папокот. Таа под фустанот носеше само танга гаќички во бела боја (а градите најверојатно и се покриени само со фластери!) и со оваа крајно ризична комбинација се спротивстави на трендовите кои заговараат голите деколтеа да останат во минатото (види тука), а девојките да се „сконцентрираат“ само на суптилните делови од своето тело. Но, таа очигледно погрешно го разбра зборот суптилно ...

Мажите во очај, но тоа и го заслужија! Овој тренд станува минато >>

Како и да е, Деми со нејзините крајно ризични комбинации е на добар пат да биде новата Ким Кардашијан. A во некои земји тоа е добар бизнис план ...

Што мисите вие?

Како бре не и е срам! Се појави без долна облека и покажа се, па дури и голо деколте >>

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?