FaceBook  Twitter  

Контроверзната шведска пејачка Туве Лу се појави на доделувањето на наградите „ARIA“ во бизарно издание со кое подигна голема прашина во медиумите и на социјалните мрежи.

Имено, пејачката носеше фустан со необичен дезен во пределот на нејзиното меѓуножје каков што досега немаме видено. Станува збир за впечатлив дезен на женскиот репродуктивен систем кој совршено добро се вклопува со нејзиниот градник и гаќичките. Или можеби не?

Но најинтересното во оваа комбинација е тоа што им се допадна на нејзините обожаватели, па сите позитивно го коментираа ова необично издание. „Овој фустан со јајници направија моите да експлодираат“, „Сакам и јас ваков фустан“, се само дел од нив.

„Тоа е вагина, или п***а, можете да ја викате како сакате. Мојот стилист од Шведска ме праша дали сакам да ми направи фустан, јас му кажав да, што и да направи јас ќе го носам. Кај нас нема цензура“, изјави Туве како би го објаснила својот моден избор.

Што мислите вие?

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Рeсторан "Пивница" е лоциран во строгиот центар на градот и постои од 1963 година, додека во 1997 година е возобновен. ...
Хотелот се наоѓа во Лагадин, на самиот брег на Охридското езеро во подножјето на планината Галичица. ...
Хотел “ Капри” располага со вкупно 20 соби и лоби бар до до 25 гости. ...
Ресторанот "ОЛИМПИА" е лоциран во населба Радишани, на 8 км од центарот на Скопје, во удобна и тивка атмосфера. ...
Хотелот со својата супериорна афтентичност се вклопува во срцето на Скопје. ...