ban2

Контроверзната шведска пејачка Туве Лу се појави на доделувањето на наградите „ARIA“ во бизарно издание со кое подигна голема прашина во медиумите и на социјалните мрежи.

Имено, пејачката носеше фустан со необичен дезен во пределот на нејзиното меѓуножје каков што досега немаме видено. Станува збир за впечатлив дезен на женскиот репродуктивен систем кој совршено добро се вклопува со нејзиниот градник и гаќичките. Или можеби не?

Но најинтересното во оваа комбинација е тоа што им се допадна на нејзините обожаватели, па сите позитивно го коментираа ова необично издание. „Овој фустан со јајници направија моите да експлодираат“, „Сакам и јас ваков фустан“, се само дел од нив.

„Тоа е вагина, или п***а, можете да ја викате како сакате. Мојот стилист од Шведска ме праша дали сакам да ми направи фустан, јас му кажав да, што и да направи јас ќе го носам. Кај нас нема цензура“, изјави Туве како би го објаснила својот моден избор.

Што мислите вие?

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?