FaceBook  Twitter  

Анастасија Нова година ја дочека на Копаоник.

Познатата тинејџерка на социјалните мрежи сподели дел од новогодишната прослава како и својот моден избор. Анастасија за најлудата ноќ во годната избра фантастичен стајлинг кој се состои од краток фустан со интересен дезен и долги ракави кој совршено стои на нејзиното тело, црни високи чизми над колена и црна чокер огрлица.

Плетени фустани – единственото парче кое ви е потребно оваа сезона >>

Големо БРАВО за оваа шик комбинација!

🎉🎉🎉

A video posted by Veljko Raznatovic (@veljkoraz96) on

Инаку, Анастасија Нова година ја помина заедно со нејзиниот брат Вељко. Посебен момент беше кога се дофатија за микрофонот и задно запееја песна од Цеца.

Колку повисоко, толку подобро – како да носиме чизми над колена >>

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

На влезот во Штип следете го знакот на ресторан "Мал Одмор",
Хотел Леонардо е модерен и комфорен хотел одалечен само 1 км од центарот на градот. ...
Инекс Горица е туристички хотелски комплекс кој се наоѓа на самиот брег на Охридското езеро. ...
Најдобар Spa Resort за регионот Балкан на World Spa & Wellness Awards 2014 во Лондон.
ТЦЦ ГРАНД ПЛАЗА се наога на само 3 км од центарот на Скопје е особено погоден за лица од сферата на бизнисот и спортот. ...