Анастасија Нова година ја дочека на Копаоник.

Познатата тинејџерка на социјалните мрежи сподели дел од новогодишната прослава како и својот моден избор. Анастасија за најлудата ноќ во годната избра фантастичен стајлинг кој се состои од краток фустан со интересен дезен и долги ракави кој совршено стои на нејзиното тело, црни високи чизми над колена и црна чокер огрлица.

Плетени фустани – единственото парче кое ви е потребно оваа сезона >>

Големо БРАВО за оваа шик комбинација!

🎉🎉🎉

A post shared by Veljko Raznatovic (@veljkoraz96) on

Инаку, Анастасија Нова година ја помина заедно со нејзиниот брат Вељко. Посебен момент беше кога се дофатија за микрофонот и задно запееја песна од Цеца.

Колку повисоко, толку подобро – како да носиме чизми над колена >>