Погледнете го ова фантастично издание на нашата водителка

Нашата позната водителка Милена Антовска во пресрет на новогодишните празници ги израдува своите пријатели и обожаватели на социјалните мрежи со едно елегантно и секси издание. Имено таа на социјалните мрежи објави фотографија на која носи долго тесно здолниште и краток топ во металик нијанса со кои ги стави своите адути во преден план.

Каква облека НЕ треба да носите на новогодишна забава >>

Поради провокативното деколте и голото стомаче Милена го привлече вниманието на мажите, а поради преубавите парчиња - љубопитноста на дамите.

Од Марјана Станојковска до Бела Хадид и Кендал Џенер - тренд по кој ќе ја памтиме 2016 >>

Па, дали ви се допаѓа Милена во ова издание?

Фото: Фејсбук/ Милена Антовска