FaceBook  Twitter  

Погледнете го ова фантастично издание на нашата водителка

Нашата позната водителка Милена Антовска во пресрет на новогодишните празници ги израдува своите пријатели и обожаватели на социјалните мрежи со едно елегантно и секси издание. Имено таа на социјалните мрежи објави фотографија на која носи долго тесно здолниште и краток топ во металик нијанса со кои ги стави своите адути во преден план.

Каква облека НЕ треба да носите на новогодишна забава >>

Поради провокативното деколте и голото стомаче Милена го привлече вниманието на мажите, а поради преубавите парчиња - љубопитноста на дамите.

Од Марјана Станојковска до Бела Хадид и Кендал Џенер - тренд по кој ќе ја памтиме 2016 >>

Па, дали ви се допаѓа Милена во ова издание?

Фото: Фејсбук/ Милена Антовска

 

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

На влезот во Штип следете го знакот на ресторан "Мал Одмор",
Хотел Леонардо е модерен и комфорен хотел одалечен само 1 км од центарот на градот. ...
Инекс Горица е туристички хотелски комплекс кој се наоѓа на самиот брег на Охридското езеро. ...
Најдобар Spa Resort за регионот Балкан на World Spa & Wellness Awards 2014 во Лондон.
ТЦЦ ГРАНД ПЛАЗА се наога на само 3 км од центарот на Скопје е особено погоден за лица од сферата на бизнисот и спортот. ...