FaceBook  Twitter  

Модната блогерка Зорана Јовановиќ попозната како Зораннах ги изненади своите фанови со оваа фотографија која ја објави на Инстаграм.

Таа на фотографијата носи црвен градник од Bonatti Underwear и позира покрај новогодишна елка, но фановите загрижени за нејзиното здравје и забележаа дека изгледа преслабо. Обожавателите коментираа дека е на границата со анорексија и дека на фотографијата и се бројат ребрата кои само што не ја пробиле кожата.

Што мислите - дали оваа девојка треба да качи некое килце повеќе?

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Ексклузивниот бутик хотел и спа центар Вила Александар е сместен на мирна локација во предградието на Охрид. ...
Ресторанот Камин Чамо постои од 1989 година
Хотелот со својата супериорна афтентичност се вклопува во срцето на Скопје. ...
Ресторанот е во склоп на хотелот Ми­ле­ни­ум Палас и е со капацитет од 160 лица и тераса со капацитет од 100 лица. ...
Хотел “ Капри” располага со вкупно 20 соби и лоби бар до до 25 гости. ...