FaceBook  Twitter  

Модната блогерка Зорана Јовановиќ попозната како Зораннах ги изненади своите фанови со оваа фотографија која ја објави на Инстаграм.

Таа на фотографијата носи црвен градник од Bonatti Underwear и позира покрај новогодишна елка, но фановите загрижени за нејзиното здравје и забележаа дека изгледа преслабо. Обожавателите коментираа дека е на границата со анорексија и дека на фотографијата и се бројат ребрата кои само што не ја пробиле кожата.

Што мислите - дали оваа девојка треба да качи некое килце повеќе?

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотел "Томче Софка" е лоциран непосредно до центарот на Скопје во Градскиот парк. ...
Ресторанот Градска Кафеана се наоѓа на Широк сокак.
Националниот ресторан "МАКЕДОНСКА КУЌА" е најафтентичното обележје на македонскиот дух во угостителството. ...
Ексклузивен ресторан и винотека, единствени по својот изглед и понуда. ...
Место кое зближува, кој еднаш кој дошол сигурно ќе се врати.