FaceBook  Twitter  

Никој не е совршен, па ни Оливија Палермо

Погрешна комбинација на стилови

Можеби звучи неверојатно, но и Оливија Палермо е од крв и месо, па и таа ги има оние денови кога нејзиниот стајлинг тешко дека ќе помине на екстерно. Тоа се однесува и за оваа нејзината комбинација која што неодамна ја носеше на црвениот килим. Имено таа се појави во поприлично отворен фустан зачинет со интересен вез кој сам по себе и не е проблематичен, но во комбинација со нејзините необични чевли во најмала рака не изгледа убаво.

Имено, таа истите овие чевли неодамна ги носеше со фармерки и капут со крзно и изгледаше фантастично, но кога ги спои со уште едно крајно впечатливо парче, направи грешка.

Најубавите високи потпетици за дочек на Нова година >>

Што мислите вие?

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

На влезот во Штип следете го знакот на ресторан "Мал Одмор",
Хотел Леонардо е модерен и комфорен хотел одалечен само 1 км од центарот на градот. ...
Инекс Горица е туристички хотелски комплекс кој се наоѓа на самиот брег на Охридското езеро. ...
Најдобар Spa Resort за регионот Балкан на World Spa & Wellness Awards 2014 во Лондон.
ТЦЦ ГРАНД ПЛАЗА се наога на само 3 км од центарот на Скопје е особено погоден за лица од сферата на бизнисот и спортот. ...