FaceBook  Twitter  

Познатата манекенка гола во новата кампања на Версаче

Познатиот топ моделот Џиџи Хадид е новото заштитно лице во зимската кампања на познатиот италијански бренд Версаче. Но овој пат Донатела не сакаше манекенката да позира во нејзините фустани туку да го искористи нејзиното совршено голо тело како сценографија за огромната црна чанта. Од тие причини Џиџи позираше како од мајка родена на свилена постела на која доминираше препознатливиот мотив – фамозната Медуза, додека во нејзините раце во еротски занес ја држеше големата чанта.

Еве како Џиџи Хадид го постигнува нејзиниот блескав тен >>

По бајковитата модели кои ги носеше како заштитно лице за колекцијата на Карл Лагерфелд Џиџи се согласи за Версаче да го соблече и последното парче облека и да позира само во високи потпетици, а кога се „облече“ позираше во кожна јакна повторно држејќи ја големата чанта која е преставена како клучен модел од овој бренд за следната сезона.

Ова се најдобрите и најбараните коректори на нашиот пазар >>

Секако, ако покрај прекрасната Џиџи и нејзиното секси извајано тело, некој воопшто и ги забележи овие модни додатоци.

Како Џиџи Хадид ги носи најпопуларните чизми до глужд за оваа сезона >>

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

BEST WESTERN Hotel Bellevue – Вашиот избор за свадба од соништата
Ова е мал пријатен хотел сместен во строгиот центар на градот, оддалечен 30 метри од Широк сокак. ...
Барем за еден миг ќе можете да се вратите во нашето Македонско минато ...
Ова е модерен, луксузен и удобен хотел, на само пет минути одење од центарот на Скопје. ...
Хотелот "Радика" има најлуксузни и најпространи соби во Македонија ...