FaceBook  Twitter  

Сиена Милер има беспрекорен стил!

Познатата актерка на промоцијата на „Live by night“ ги воодушеви сите со нејзиниот долг фустан со интересни риги од „Proenza Schouler“. Шарениот фустан е со долги ракави и е зачинет со интересни црни пердуви во долниот дел, а Сиена го носеше во комбинација со црни сандали, суптилна шминка и шик фризура. Креацијата е совршен избор доколку сакате да го разбиете зимското сивило, а во комбинација со добри чизми до глужд и капут или бунда можете да го искористите и за вашите дневни комбинации.

Најубавите фустани и капути од Бершка, Манго и Зара во бојата која ќе биде хит во 2017 >>

Па, дали ви се допаѓа ова шарена креација?

 

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Бутик Хотел Роза Дипломатик е скапоценост од аспект на место за престојување:... ...
Ова е мал пријатен хотел сместен во строгиот центар на градот, оддалечен 30 метри од Широк сокак. ...
Хотелот "Макпетрол" - Маврово е сместен во пазувите на планината Бистра, покрај Мавровското Езеро. ...
Бистро барот Бела Куќа се наоѓа во строгиот центар на градот на 30 метри од широк сокак. ...
Ексклузивен ресторан и винотека, единствени по својот изглед и понуда. ...