matte

Таа е другарка на една од учесничките во „Парови“ и стана позната откако дојде да и пружи поддршка, по што и самата доби покана да учествува во шоуто.

Read more...

Откако почна емитувањето на реалното шоу „Парови“, главните уредници на телевизија Хепи постојано се фалат дека тоа е најгледаниот програм во регионот кој ги руши сите рекорди.

Read more...

Главниот и одговорен уредник на телевизија Хепи на која веќе месец дена се прикажува шоуто Парови, Миломир Мариќ, даде интервју по повод одлуката да се забрани емитувањето на емисијата.

Read more...

Во новото семејно видео, односно во новата епизода на „Keeping Up With The Kardashians“, се гледа како Ким преку телефон зборува со својот сопруг, и му објаснува што кажал докторот.

Read more...

Нивес Целзиус требаше да се појави во полуфиналната вечер на хрватската верзија на шоуто Твоето лице звучи познато, но поради провокативните сцени нејзиниот настап беше исечен од емисијата.

Read more...

Тања Савиќ ги освои симпатиите на публиката и жирито со нејзиниот енергичен настап во кој ја имитираше контроверзната Ријана.

Read more...

Последната епизода на ТЛЗП започна со настапот на преубавата Елена Ристеска како Џеси Џеј, Катарина Богичевиќ како Ариана Гранде и Ненад Окановиќ Оки како Ники Минаж.

Read more...

Според српскиот весник Блиц Елена Ристеска има изнајмено стан во Белград во кој што живее сама и се однесува како да не е во брак.

Read more...

Првата емисија од музичкиот натпревар „Пинк ѕвезди“ стартуваше со емитување оваа сабота, а емисијата ќе остане запаметена и по тоа што водителот Милан Калиниќ имаше непријатна ситуација со Светлана Цеца Ражнбатовиќ.

Read more...

Оваа есен на Б92 ТВ ќе започне реалното шоу во кое женските членови на семејството Џогани ќе бидат постојано под будното око на камерите како во популарното реално шоу на сестрите Кардашијан.

Read more...

barate


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com