matte

Најпопуларната старлета во светот во новата епизода од нејзиното реално шоу „ Keeping Up With the Kardashians “ oтрки дека повторно е бремена.

Read more...

Турската актерка Мерјем Узерли која што ја знаеме по нејзината улога во Сулејман Величествениот во моментот е во Белград, но затворена во четири ѕида.

Read more...

Тема на вчерашната емисија на Икс фактор беше Евровизија, а емисијата ја напушти Никола Марјановиќ, кој со бореше со Милан Букилиќ во „песна за спас“, но со одлука на жирито изгуби.

Read more...

Таа е другарка на една од учесничките во „Парови“ и стана позната откако дојде да и пружи поддршка, по што и самата доби покана да учествува во шоуто.

Read more...

Откако почна емитувањето на реалното шоу „Парови“, главните уредници на телевизија Хепи постојано се фалат дека тоа е најгледаниот програм во регионот кој ги руши сите рекорди.

Read more...

Главниот и одговорен уредник на телевизија Хепи на која веќе месец дена се прикажува шоуто Парови, Миломир Мариќ, даде интервју по повод одлуката да се забрани емитувањето на емисијата.

Read more...

Во новото семејно видео, односно во новата епизода на „Keeping Up With The Kardashians“, се гледа како Ким преку телефон зборува со својот сопруг, и му објаснува што кажал докторот.

Read more...

Нивес Целзиус требаше да се појави во полуфиналната вечер на хрватската верзија на шоуто Твоето лице звучи познато, но поради провокативните сцени нејзиниот настап беше исечен од емисијата.

Read more...

Тања Савиќ ги освои симпатиите на публиката и жирито со нејзиниот енергичен настап во кој ја имитираше контроверзната Ријана.

Read more...

Последната епизода на ТЛЗП започна со настапот на преубавата Елена Ристеска како Џеси Џеј, Катарина Богичевиќ како Ариана Гранде и Ненад Окановиќ Оки како Ники Минаж.

Read more...

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО