loading...

Нивес Целзиус требаше да се појави во полуфиналната вечер на хрватската верзија на шоуто Твоето лице звучи познато, но поради провокативните сцени нејзиниот настап беше исечен од емисијата.

Read more...

Тања Савиќ ги освои симпатиите на публиката и жирито со нејзиниот енергичен настап во кој ја имитираше контроверзната Ријана.

Read more...

Последната епизода на ТЛЗП започна со настапот на преубавата Елена Ристеска како Џеси Џеј, Катарина Богичевиќ како Ариана Гранде и Ненад Окановиќ Оки како Ники Минаж.

Read more...

Според српскиот весник Блиц Елена Ристеска има изнајмено стан во Белград во кој што живее сама и се однесува како да не е во брак.

Read more...

Првата емисија од музичкиот натпревар „Пинк ѕвезди“ стартуваше со емитување оваа сабота, а емисијата ќе остане запаметена и по тоа што водителот Милан Калиниќ имаше непријатна ситуација со Светлана Цеца Ражнбатовиќ.

Read more...

Оваа есен на Б92 ТВ ќе започне реалното шоу во кое женските членови на семејството Џогани ќе бидат постојано под будното око на камерите како во популарното реално шоу на сестрите Кардашијан.

Read more...

Ова видео кое беше направено за време на ЕМИ наградите предизвика вистински хаос на социјалните мрежи.

Read more...

Познатиот модел и водителка Тајра Бенкс е најдобар доказ дека вистинската убавината доаѓа во сите величини, бои и облици…

Read more...

Таа се појави вo првата сезона од Големиот брат и беше една од ретките учесници кои ги искористија своите пет минути да дојдат до врвот на естрадата.

Read more...

barate

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

loading...

 

ПОПУЛАРНО