loading...

Ким Кардашијан (35) постојано е во чекор со трендовите, но дали тука станува збор за некој нов тренд или за нешто сосема друго?

Read more...

Кога малата ќерка ќе се вовлече во високите чизми на својата мајка

Read more...

Покрај тоа што е позната риалити ѕвезда, таа е позната и по тоа што ги обожава шминките, а има и сопствена козметичка линија.

Read more...

Набахат Џехре е позната турска актерка која на овие простори се прослави со улогата на султанката Валиде во хит серијата Сулејман Величествениот.

Read more...

Кога таа ќе помине на улица, сите се вртат по неа...

Read more...

Познатиот турски актер Еркан Петекај повторно е во центарот на скандал - расправијата со неговата колешка Нургул Јешилчај продолжува, а најверојатно и новата серија повторно мора да доживее големи промени.

Read more...

Познатата турска актерка Мерјем Узерли која на овие простори се прослави со улогата на султанката Хурем во Сулејман Величествениот речиси на сите фотографии на кои се појавува во медиумите е фотошопирана.

Read more...

Откако се породи Ким Кардашијан (35) упорно се обидува да ја врати посакуваната тежина и сега конечно е многу блиску до целта.

Read more...

Дали навистина ќе се мажи русокосата актерка Мерјем Узерли која од минатата година со својата ќеркичка живее во Истанбул?

Read more...

barate

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

loading...

 

ПОПУЛАРНО