По номинациите во кои Маја Николиќ и Сораја крвнички се изудараа со чиниите со шлаг, на ред за расправија дојдоа и близнаците.

Read more...

Големиот брат им даде задача на учесниците да се номинираат меѓусебно така што ќе си фрлаат торта во лицето.

Read more...

Можеби најголемата ѕвезда на Големиот Брат, Сораја Вучелиќ е девојка со тешко минато – рано останала без мајка, пораснала во дом за напуштени децаа а подоцна во згрижувачко семејство.

Read more...

Ава Карабатиќ му призна на Големиот Брат дека ú недостасува „опа-цупа“, затоа што не е фригидна, туку е сосема нормална девојка, а секоја жена сака да го прави ТОА!

Read more...

Данијел Алибабиќ, кој оваа недела е газда на фармата, ја повика Јована во куќата на газдата каде тие двајцата конечно беа сами.

Read more...

И покрај тоа што беше најавено дека Боки 13 ќе влезе во Големиот брат, по се изгледа (многумина ќе здивнат, а најмногу зборлестата Маја) до ова сепак нема да дојде.

Read more...

Старлета, а љубоморна како тинејџерка!

Read more...

Нашата претставничка во Големиот брат Анета и Венди буквално почнаа да му се пуштаат на Големиот брат во исповедалната.

Read more...

Маја Николиќ ја испровоцира нашата претставничка Анета и таа ја испрска со чаша вода, по што и Маја зема едно мало шишенце и го истури врз Анета.

Read more...

Маја Николиќ заборави дека во големиот брат и „ѕидовите имаат камери“, па додека се сончаше во дворот, демек случајно, го спушти фустанчето и ги покажа градите!

Read more...

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?