Неверојатно секси издание на познатата турска актерка

Read more...

gupse
Актерите, кај нас познати како Омер и Дефне, на премиерата на филмот “Време за среќа“, ставија точка на гласините за нивната наводна врска, изјавувајќи дека нема потреба ниту да се отвора оваа тема.

Read more...

tv serijanew

Нова македонска телевизиска серија наскоро ќе почне да се емитува на една од телевизиите.

Read more...

cetinski

Пејачот Тони Цетински неодамна прегази човек во сообраќајна несреќа. Тој се уште не може да се опорави од целата ситуација која за него е мошне тешка.

Read more...

 

defne i omer

Во Истанбул вчера беше голем ден за публиката на популарните актери Елцин Сангу и Бариш Ардуч, Дефне и Омер или Ада и Мерт од новиот филм „Време за среќа“, чија прва премиера се случи вчера вечер.

Read more...

lila

Вчеравечер во квизот „Се или нешто“, натпреварувачот Роберт, кој инаку работи како супервизор на обезбедување имаше интересна игра која го загрижи банкарот, но и Лила не остана рамнодушна.

Read more...

Се сеќавате на Зумбул-Ага од серијата „Сулејман величествениот?“

Read more...

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?