Елена Ристеска настапи во финалето на ТЛЗП

Елена со нејзиниот настап ја вжешти атмосферата во студиото на едно од најпопуларните шоуа на Балканот. Таа се претстави со нејзината песна „Текила и лимон облечена во екстремно кусо здолниште и „кроп топ“ тексас јакна, а публиката ја воодушеви кога ја откопча јакната и покажа дека под неа носи проѕирна маица со која ништо не остави на фантазијата. 

Но покрај пофалните коментари, на социјалните мрежи може да се забележи и тоа дека многумина го критикуваа нејзиниот провокативен стајлинг, особено поради црните кругови што ги имаше на нејзините брадавици.

Па што мислите вие за ова провокативно издание на Елена?

 

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?