ban2

Познатата турска актерка Бурчин Терзиоглу и во реалноста е заедно со Појраз, односно познатиот актер Икер Калели.

Бурчин која се прослави со улогата на Ајшеѓул во популарната турска серија „Мојот син“ зад себе веќе има еден неуспешен брак со нејзин колега. Имено, таа пред неколку години заплови во брачните води со познатиот турски актер Мурат Јулдерим, но по некое време се разделија. Таа сега веќе некое време е во врска со Појраз, и најверојатно одлично им оди што можеме да го видиме и од фотографијата што ја објавија на Инстаграм.

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?