ban2

Бурчин порано беше во брак со популарниот Саваш

Бурчин Терзиоглу или попозната како Ајшеѓул од познатата серија „Мојот син“ пред врската со Икер Калели неколку години беше во брак со популарниот Саваш, односно актерот Мурат Јулдерим. Тие по неколку години бурен брак се разведоа, а во продолжение можете да видите како убавата Ајшеѓул, која тогаш беше бринета, изгледала на денот на нејзината свадба. Нејзиниот поранешен сопруг, Мурат по неколку години се ожени по втор пат, а Ајшеѓул се уште не застанала на лудиот камен, иако веќе подолго време е во врска со шармантниот актер.

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?