Омер и Дефне повторно заедно?

Турските актери Бариш Ардуч и Елцин Сангу кои на нашата телевизиска публика и станаа познати преку ликовите на Дефне и Омер од пупуларната серија „Изнајмена љубов“ наскоро повторно ќе глумат заедно. Според она што го пишува во турските медиуми познатите актери наскоро ќе се појават заедно и тоа во уште една серија чии детали ќе бидат објавени на почетокот од ноември. Медиумите пишуваат дека Елцин и Бариш наскоро треба да почнат со снимањата на нова серија, но конкретно за дејствието што ќе се случува во серијата се уште нема никакви информации. Инаку, наскоро треба да почне и втората сезона од популарната серија која кај нас го носи името „Вљубениот ерген“.

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?