Нова фотографија на Хурем кои ќе ве остават без здив

Познатата турска актерка Мерјем Узерли (33) која се прослави со улогата на султанката Хурем во турската серија Сулејман Величенствениот ги воодушеви своите обожаватели со нови фотографии.

Актерката која ја памтиме како полничка црвенокоса која во еден момент не шокираше сите со веста дека е бремена и дека поради депресија мора да ја напушти серијата, денес изгледа сосем различно.

Таа денес е русокоса, мошне секси и радо позира во вакви пози ...

Актерката му позираше на познатиот фотограф Луеј Нохуту кој ја претстави во сосема поинакво светло.

Па, дали ви се допаѓа Хурем во оваа издание?

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?