Нема одмор за Адријана Алачки

Нашата позната пејачка која воедно е и водителка на емисијата посветена на кулинарството „Вкусот на традицијата“ ова лето целосно е посветена на работата. Таа беше гостинка на „Гулашијада Јесеново 2017“ каде стана почестен член на Асоцијацијата готвачи на Србија, а на социјалната мрежа Инстаграм објави фотографија на која позира со готвачите, но и со добиената благодарница и златниот пехар.

Па, големо браво за новата шефица меѓу шефовите ...

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?